Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 57

Sėkmingas jaunųjų krepšininkių sezonas

Sėkmingas jaunųjų krepšininkių sezonas

Plungės sporto ir rekreacijos centro mergaičių krepšinio komanda baigė kovas U-12 mergaičių krepšinio čempionate „Pirmasis iššūkis“. Jaunosios krepšininkėms šis sezonas buvo įsimintinas. Editos Lapienės treniruojama komanda pasiekė čempionato atkrintamųjų varžybų etapą, kuriame žaidė su pajėgiausiomis Lietuvos komandomis.

Čempionato I-ojo etapo „A“ pogrupyje Plungės SRC krepšininkės užėmė antrąją vietą. Ši užimta vieta garantavo komandai vietą kitame etape. Antrojo etapo „E“ pogrupyje plungiškės užėmė trečią vietą ir pateko į pusfinalį, kuriame komandos kovėsi dėl patekimo į čempionato finalinį ketvertą. Pusfinalyje, kuriame buvo žaidžiama iki dviejų pergalių, plungiškės žaidė su Kauno KM „Žalgiris“-I komanda. Šioje kovoje plungiškės turėjo pripažinti varžovių pranašumą – pralaimėta du kartus rezultatais 50:64 ir 56:68.

Komandos trenerė Edita Lapienė apibendrindama sezoną džiaugėsi mergaičių pasirodymu čempionate: „Džiaugiuosi tuo, ką mums pavyko pasiekti šiame sezone. Žaidėme su pajėgiausiomis Lietuvos mergaičių krepšinio komandomis. Nors ir nepavyko pasiekti finalinio etapo, šioje situacijoje išliekame pozityvios. Įvertinus situaciją matome, kad nusileidome tik didžiųjų Lietuvos miestų komandoms, prieš kurias visada sudėtinga laimėti. Čempionate, kuriame iš viso dalyvavo 16 komandų, su Vilniaus krepšinio mokykla pasidalinome 5-6 vieta. Tai aukštas pasiekimas mūsų komandai“.

Šio sezono pasiekimas, užimta 5-6 vieta, reiškia, kad kitą sezoną Plungės SRC komandą dalyvaus U14 mergaičių krepšinio čempionato aukščiausiame divizione.

Sveikiname trenerę Editą Lapienę ir jos treniruojamas jaunąsias krepšininkes bei jų tėvelius su puiku pasirodymu čempionate ir pasiekus mergaičių krepšinio elitą.

Plungės SRC inf.

Nuotraukų galerija