Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 50

Sėkmingas merginų startas MKL 3x3 pirmenybėse

Lapkričio 5 d. Vilkaviškyje pirmuoju turu startavo Lietuvos moksleivių krepšinio lygos 3×3 pirmenybės. Šios pirmenybės organizuojamus jau antrus metus iš eilės.

Merginų U18 amžiaus grupėje dalyvauja Plungės sporto ir rekreacijos centro komanda, kurią treniruoja EditaLapienė.

Pirmajame ture Plungės krepšininkės per 4 žaistas rungtynes iškovojo tris pergales ir kartą pralaimėjo. Plungės SRC komanda pasibaigus pirmajam turui rikiuojasi antroje vietoje.

Alytaus SRC 8

Užėmusios 2-ąją vietą grupėje jos pusfinalyje susitiko su Palangos komanda, kurią nugalėjo rezultatu 12:7. Finale plungiškės įvekė Alytaus SRC komandą 9:6 ir pirmajame 3x3 pirmenybių ture užėmė 1-ąją vietą.

Plungės SRC U-18 merginų komandos sudėtis: Inesa Stanytė, Ugnė Bertašiūtė, Darija Balčėnaitė ir Gabija Tilvikaitė, trenerė Edita Lapienė.

Sekantys pirmenybių turai vyks 2024 m. sausio 7 ir vasario 18 dienomis, finalinis etapas - kovo 10 d.