Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 41

Tarptautinis dziudo turnyras „Pavasaris 2023“

Gegužės 20 d. Plungėje vyko XVI-asis tarptautinis dziudo turnyras „Pavasaris 2023“, skirtas dziudo treneriui Kęstučiui Šermukšniui atminti.

Kasmet vykdomame turnyre, kurį organizuoja Plungės dziudo klubas kartus su Plungės sporto ir rekreacijos centru, šiais metais dalyvavo 300 sportininkų iš Lietuvos ir Latvijos.

Turnyre imtyniavo gausus būrys Plungės sporto ir rekreacijos centro dziudo sportininkų, kuriuos treniruoja Antanas Kasteckas ir Robertas Zimkus.

Pirmąsias vietas savo svorio kategorijose užėmė Rokas Gedminas ir Giedrius Pocius. Sidabro medaliais pasipuošė Eiridas Rimavičius ir Domantas Petkus.

Trečiąsias vietas užėmė Rokas Kaušilas, Simonas Motužis, Rokas Šatkauskas, Karolis Malakauskas, Gabrielius Kosilač, Tadas Steponavičius, Ugnius Švoba, Goda Miklovaitė, Milyja Gražuolytė, Eivylė Pociutė, Emilijus Narkus, Antonijus Stančikas ir Aironas Ročius.

Turnyro prizininkus apdovanojo Kęstučio Šermukšnio sūnus Skirmantas ir dziudo treneris Antanas Kasteckas.

Susumavus visų sportininkų iškvotus taškus, komandinėje įskaitoje pirmą vietą užėmė dziudo klubas „Budoka“, antrą vietą Jelgavos dziudo klubas (Latvija), treti liko Liepojos dziudo klubas.