Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 54

Tradicinis senjorų šachmatų turnyras

Gruodžio 2 d. šachmatų klube „Bokštas“ vyko tradicinis keturių miestų senjorų šachmatų turnyras. Turnyras buvo asmeninio - komandinio pobūdžio, kur kiekvienas dalyvis turėjo sužaisti po 9 partijas. Kiekvienai partijai buvo skiriama po 10 minučių pridedant po 3 sekundes už kiekvieną padarytą ėjimą. Pasibaigus turnyrui susumuojami geriausių 8 komandos dalyvių rezultatai ir nustatoma komanda – čempionė. Dalyvavo senjorai iš Plungės, Telšių, Šiaulių ir Klaipėdos miestų.

Asmeninio turnyro nugalėtoju tapo Sergejus Drozdovas iš Klaipėdos. Jis surinko 8 taškus ir buvo apdovanotas taure ir medaliu. Antrąją vietą užėmė plungiškis Rolandas Mačiuitis. Rolandas buvo apdovanotas kaip jaunesniojo amžiaus nugalėtojas. Trečioji vieta atiteko Rimui Tamošaičiui iš Šiaulių.

Jaunesniųjų senjorų tarpe trečias liko plungiškis Giedrius Mačiuitis, o vyresniųjų senjorų tarpe sidabro spalvos apdovanojimais pasipuošė plungiškis Vytautas Pocius.

Moterų įskaitoje antroji vieta atiteko Ritai Bajoraitei.

Susumavus komandinius rezultatus triumfavo šeimininkų komada. Plungiškiai surinko 39,5 taško ir 1,5 taško aplenkė antroje vietoje likusius Klaipėdos šachmatininkus. Trečioji vieta atiteko Šiauliams.

Varžyboms teisėjavo Plungės sporto ir rekreacijos centro treneriai Genovaitė Žalimienė ir Sigitas Kalvaitis.