Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 2

Uždarų patalpų orientavimosi sporto varžybos Latvijoje

Vasario 18 d. Latvijoje, Saldus mieste, vyko uždarų patalpų orientavimosi sporto varžybos. Jose dalyvavo Jolitos Domarkienės treniruojami Plungės sporto ir rekreacijos centro orientavimosi sporto atstovai.

Varžybų pirmasis etapas vyko Saldus vidurinėje mokykloje. Visiems dalyviams per dvi valandas reikėjo įveikti dvi trasas. Siekiant trasą padaryti sudėtingesnę, organizatoriai pridarė papildomų užtvarų ir labirintų mokyklos viduje.

Susumavus dviejų trasų rezultatus vaikinų iki 16 metų amžiaus grupėje nugalėtojų tapo plungiškis Simonas Miknys. Toje pačioje amžiaus grupėje bėgo ir 6 vietą užėmė Oskaras Bertašius, 7 vietą - Šarūnas Sudintas, 10 vietą - Arnas Beniušis.
Mergaičių iki 16 metų amžiaus grupėje susumavus dviejų trasų rezultatą Ugnė Jankauskaitė užėmė 5 vietą, Urtė Miknytė - 6 vietą. Vismantui Jonavičiui ir Faustai Račkauskaitei pirmų varžybų jaudulys pakišo "koją" – nepasisekė, teko ilgai klaidžioti mokyklos koridoriuose ieškant kontrolinių punktų.
Moterų iki 21 metų amžiaus grupėje greičiausiai trasas įveikė klubo "Versmė" narė Giedrė Domarkaitė.
Veteranių moterų M40 amžiaus grupėje antrąją vietą iškovojo Plungės SRC orientavimosi sporto trenerė Jolita Domarkienė.