Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 47

Vaikų Kalėdinis šachmatų turnyras

Gruodžio 21 dieną visuomeniniame šachmatų klube „Bokštas“ rinkosi jaunieji Plungės sporto ir rekreacijos centro šachmatininkai. Turnyre žaidė vaikai gimę 2009 metais ir jaunesni. Iš viso į Kalėdinį šachmatų turnyrą atėjo 24 šachmatininkai. Varžybos vyko šveicariška 6 ratų sistema, kiekvienam dalyviui partijai skiriant po 10 minučių ir pridedant po 3 sekundes už kiekvieną padarytą ėjimą. Pasibaigus varžyboms, taurėmis ir medaliais vaikai buvo apdovanojami pagal amžiaus grupes, taip pat atskirai apdovanotos buvo ir mergaitės.

Geriausiai pasirodė Karolis Kapickis. Jis surinko 5,5 taško. Karoliui atiteko vaikinų iki 14 metų pirmosios vietos apdovanojimai. Toje pačioje grupėje antras liko Jokūbas Jablonskis, trečias Doguhan Turgut. Mergaičių įskaitoje geriausiai pasirodė Lėja Žutautė. Ji surinko 5 taškus. Pažymėtina tai, jog Lėja bendroje įskaitoje liko antra. Antrąja vieta džiaugėsi Eimilė Baumilaitė, trečiąja – Emilija Dombrauskaitė.
2011 metų ir jaunesnių gimimo vaikų grupėje nugalėjo Haroldas Žebrauskis. Haroldas surinko 4,5 taško. Sidabro spalvos apdovanojimais džiaugėsi Mindaugas Girdenis, bronzos – Kevinas Gricius.
Pačių jauniausių šachmatininkų ( gimusių 2014 metais ir jaunesnių) grupėje puikiai pasirodė Martynas Momkus ir Dovydas Jarašiūnas. Jie surinko po 3 taškus. Papildomi rodikliai lėmė, jog Martynas užėmė pirmąją vietą, o Dovydas antrąją vietą. Trečioji vieta atiteko Jogailai Savickui.
Turnyrui teisėjavo Plungės SRC treneriai Genovaitė Žalimienė ir Sigitas Kalvaitis. Kiekvienas turnyro dalyvis gavo saldžią Kalėdinę dovanėlę. Šį turnyrą parėmė Plungės SRC ir Plungės VŠK „ Bokštas“.

Vaikų kalėdinis šachmatų turnyras įtrauktas į projektą „Fizinio aktyvumo plėtra geresnei gyventojų sveikatai ir gyvenimo kokybei“, kuris bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos".