Free Joomla Template by Discount Justhost
Parašyta Penktadienis, 08 gruodžio 2017

Sunkioji atl logo Mūsų krašto kaimo bendruomenių atletikos turnyras        

Plungėje vyko mūsų krašto kaimo bendruomenių sunkiosios atletikos turnyras. Šių, jau tradicinėmis tapusių, varžybų dalyviai rungėsi šešiose grupėse.

      Tarp merginų užtikrintai čempione tapo Rosita Krikotina. Šįkart daugkartinė šalies moterų čempionatų prizininkė rovimo veiksmu įveikė 45 kilogramų štangą, stūmimo - 64 kilogramus ir dvikovėje surinko 109 kilogramus. Čia antroji buvo Aušra Matevičiūtė, 2017 metų Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių sidabro medalio laimėtoja.  

             Berniukų ir vaikinų atskirose svorių kategorijose pirmąsias vietas iškovojo Lukas Saudargas, Deividas Krikotinas, Ovidijus Buta, Arūnas Slonkus ir Martynas Varpiotas. Beje,  pastarojo atleto rezultatas gana svarus - 250 kg (rovimas 110, stūmimas 140). Taip pat iš kitų prizininkų paminėtini Ričardas Saudargas, Paulius Mikšta, Dainius Varpiotas.

             Sunkiaatlečiai, užėmusieji pirmąsias – trečiąsias vietas, apdovanoti Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ atitinkamos spalvos medaliais, o nugalėtojai - dar ir individualiomis taurėmis.      

DSC00004   

Plungės SRC inf.