Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 40

Plungiškiai dalyvavo Europos jaunių dziudo taurės varžybose

Kovo 23-24 d. Slovakijoje vyko Europos jaunių U-18 dziudo taurės varžybos, kuriose dalyvavo keturi Plungės sporto ir rekreacijos centro dziudo imtynininkai - Majus Petrauskas, Saulė Einingė, Girvydas Narkus ir Ignas Stankevičius.

Sportininkus treniruoja Robertas Zimkus ir Antanas Kasteckas.

Dziudo imtynininkas Majus Petrauskas varžėsi vaikinų iki 90 kg svorio kategorijoje. Jis pirmoje kovoje įveikė sportininką Jozef Svatek iš Slovėnijos, sekančioje kovoje nusileido Kazachstano atstovui Sanzhar Yerulanuly. Trečioje dvikovoje Majaus varžovu buvo ukrainietis Daniil Spyrydonov. Plungiškis įveikė varžovą ir pratęsė kovas varžybose. Kitame susitikime Majus nugalėjo Bosnijos ir Hercogovinos atstovą Ivan Milicevic ir pateko į etapą, kuriame buvo kovojama dėl medalių. Gaila, bet kovoje dėl trečios vietos medalio Majus nusileido rumunui Alexandru Dinca ir užėmė penktą vietą tarp 24 sportininkų.

Merginų virš 70 kg svorio kategorijoje Saulė Einingė pirmoje kovoje nusileido Lenkijos atstovei Julia Troka. Sekančiose kovose Saulė įveikė rumunę Ioana Cociorba ir sportininkę iš Izraelio Tali Hores. Paskutinėje savo kovoje plungiškė pralaimėjo slovakei Ninai Filkorova ir užėmė penktą vietą tarp 13 dalyvių.

Girvydas Narkus varžėsi svorio kategorijoje iki 66 kg, o Ignas Stankevičius svorio kategorijoje iki 73 kg. Abu sportininkai pirmajame etape turėjo pripažinti savo varžovų pranašumą ir į tolimesnius etapus nepateko.

Visi plungiškiai šiose varžybose iškovojo primuosius savo reitingo taškus.

Pasibaigus dziudo taurės varžyboms plungiškiai su treneriu Robertu Zimkumi liko Slovakijoje iki kovo 28 d. dalyvauti dziudo treniruočių stovykloje.