Šiuo metu baseine likusių laisvų vietų: 60

Šachmatų turnyras Vitalijui Majorovui atminti

Šachmatų turnyras Vitalijui Majorovui atminti

Šachmatų turnyras, skirtas tarptautinio sporto meistro Vitalijaus Majorovo (1961 04 06 – 1997 07 15) atminimui

NUOSTATAI

2023 m. gegužės 28 d., Plungė

I. Varžybų tikslas ir uždaviniai
o Pagerbti tarptautinio sporto meistro, buvusio LŠF prezidento Vitalijaus Majorovo atminimą.
o Sekti V.Majorovo pėdomis ir kelti šachmatų masiškumą bei šachmatininkų meistriškumą.
o Plėtoti įvairių kartų ir amžiaus grupių šachmatininkų bendradarbiavimą.

II. Varžybų vieta ir laikas
Varžybos vyks 2023 m. gegužės 28 dieną (sekmadienį) 11:00 val. Plungės visuomeniniame šachmatų klube, Vytauto g. 7, Plungė.

III. Varžybų vykdymas
Varžybas vykdo Plungės visuomeninis šachmatų klubas ,,Bokštas“ ir Plungės sporo ir rekreacijos centras. Varžybų vyr.teisėja Genovaitė Žalimienė, sekretorius Sigitas Kalvaitis.

IV. Varžybų dalyviai ir vykdymo sistema
Varžybose gali dalyvauti Įvairaus amžiaus šachmatininkai. Varžybos vykdomos šveicariška sistema, 7 ratais. Kiekvienam žaidėjui visai partijai skiriant 8 minutes + 3 sekundės iki partijos pabaigos.

V. Apdovanojimai
Turnyro nugalėtojas apdovanojamas taure, medaliu ir diplomu. Užėmę antrąją ir trečiąją prizines vietas apdovanojami medaliais ir diplomais. Taip pat bus apdovanojimai moterų, senjorų, jaunučių (gim. 2009 m. ir jaunesnių), vaikų (gim. 2013 m. ir jaunesnių) grupėse.

Šachmatų turnyras įtrauktas į projektą „Fizinio aktyvumo plėtra geresnei gyventojų sveikatai ir gyvenimo kokybei“, kuris bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos".